در شبی که «لوریس کاریوس» دو اشتباه وحشتناک داشت و لیورپولی‌ها در همان نیمه اول محمد صلاح را به دلیل مصدومیت از دست دادند، این رئال مادرید بود که به لطف درخشش گرت‌بیل توانست به پیروزی برسد و بار دیگر فاتح چمپیونزلیگ شود.
بازی را لیورپولی‌ها بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بر بازی مسلط بودند و حتی می‌توانستند به گول برسند اما واکنش‌های خوب کیلور ناواس، مانع از باز شدن دروازه رئال شد. در دقیقه ۲۸ بدترین اتفاق ممکن برای قرمزها رخ داد و محمد صلاح در درگیری بر سر توپ با سرخیو راموس، از ناحیه شانه دچار آسیب دیدگی شد و جای خود را به آدام لالانا داد.
این تعویض روند بازی را به سود رئالی‌ها تغییر داد و اگر چه این تیم هم در دقیقه ۳۵ مجبور شد دست به تعویض بزند و ناچو را به جای «دنی کارواخال» مصدوم به زمین بفرستد اما در دقایق پایانی، این شاگردان زیدان بودند که چند بار تا آستانه باز کردن دروازه لیورپول پیش رفتند اما در نهایت این نیمه بدون اینکه توپی از خط دروازه‌ها عبور کند به پایان رسید.
نیمه دوم را رئال بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در همان دقیقه ۴۸ به گول برسند اما ضربه ایسکو به تیر دروازه برخورد کرد.
اما سه دقیقه بعد، روی اشتباه کاریوس، رئال به گول رسید. دروازه لیورپول که قصد داشت توپ را با دست به جریان بیندازد، آن را به پای بنزما کوبید و توپ وارد دروازه شد.
لیورپولی‌ها خیلی سریع به این گول واکنش نشان دادند و ۴ دقیقه بعد به گول تساوی رسیدند. روی یک ضربه کورنر بود که «دژان لوورن» با ضربه سر توپ را به مقابل دروازه فرستاد و «سادیو مانه» با یک بغل پا کار را تمام کرد.
در ادامه بار دیگر رئالی‌ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند و بعد از اینکه یکی دو موقعیت خوب را از دست دادند، در دقیقه ۶۴ به گول دوم رسیدند.
لیورپولی‌ها که بار دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند اما این رئالی‌ها بودند که موقعیت‌های خطرناک‌تری روی دروازه این تیم ایجاد می‌کردند. در نهایت در دقیقه ۸۴، رئال به گول سوم رسید. این بار هم گرت‌بیل بود که با یک شوت تماشایی دروازه لیورپول را هدف قرار داد و توپ با اشتباه کاریوس، وارد دروازه شد.
در دقایق پایانی تلاش لیورپولی‌ها برای جبران نتیجه ثمری نداشت و بازی در نهایت با پیروزی ۳-۱ رئال مادرید به پایان رسید.


کد خبر: 29890