Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/didpress/public_html/wp-content/plugins/wordpress-23-related-posts-plugin/init.php on line 215

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/didpress/public_html/wp-content/plugins/wordpress-23-related-posts-plugin/recommendations.php on line 182

WordPress database error: [Illegal mix of collations for operation ' IN ']
SELECT target.post_id, sum(target.weight * log(19190 / least(19190, freqs.freq))) as score FROM ew_wp_rp_tags as target, (SELECT label, count(1) as freq FROM ew_wp_rp_tags WHERE label IN ('A_11', 'A_7', 'A_a', 'A_5', 'A_4', 'A_alt', 'C_????', 'C_????? ?????', 'P_????? ???', 'P_??????', 'P_???? ??????', 'P_???????', 'P_????????', 'P_??????????', 'P_???????', 'A_400', 'A_strong') GROUP BY label ) as freqs WHERE target.post_id NOT IN ('33803') AND target.label=freqs.label AND target.label IN ('A_11', 'A_7', 'A_a', 'A_5', 'A_4', 'A_alt', 'C_????', 'C_????? ?????', 'P_????? ???', 'P_??????', 'P_???? ??????', 'P_???????', 'P_????????', 'P_??????????', 'P_???????', 'A_400', 'A_strong') AND target.post_id NOT IN ( SELECT post_id FROM ew_wp_rp_tags WHERE label IN ('C_اجتماع', 'C_اسلایدشو', 'C_افغانستان', 'C_تحلیل', 'C_جهان', 'C_سیاست', 'C_عکس خبری', 'C_گزارش', 'C_منطقه') ) GROUP BY target.post_id ORDER BY score desc, target.post_id desc LIMIT 12;


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/didpress/public_html/wp-content/plugins/wordpress-23-related-posts-plugin/init.php on line 215

برای اولین‌بار پس از حدود ۱۱ سال، ال‌کلاسیکو بدون حضور رونالدو و مسی، امروز برگزار خواهد شد.


برای اولین‌بار پس از حدود ۱۱ سال، ال‌کلاسیکو بدون حضور رونالدو و مسی، امروز برگزار خواهد شد.
ستاره بارسلونا به علت مصدومیت از ناحیه دست قادر به همراهی تیم‌اش نیست و رونالدو در تابستان رئال را ترک کرد و راهی یوونتوس شد.
او در حال حاضر با یووه عملکرد خوبی داشته و ۷ گول به نفع این تیم به ثمر رسانده است. حالا سوالی که در غیاب این دو به وجود می‌آید، این است که حواس هواداران در بازی امروز باید به چه چیزی باشد.


دیدار امروز برای رئال مادرید مهم‌تر از بارسا به حساب می‌آید. سفید پوشان روزهای سختی را پشت سر گذاشتند و حتی ۴۰۰ دقیقه موفق به گولزنی نشدند که با بدترین رکورد تاریخ باشگاه برابری کرد و جلو زد. ۵ بازی پیاپی آنها به پیروزی دست پیدا نکردند که در ۴ بازی شکست خوردند. به نظر می‌رسد غیبت بازیکنی مثل رونالدو در خط حمله به خوبی خود را نشان داده است. آنها موقعیت‌های زیادی ایجاد می‌کنند ولی ضربه آخری به توپ زده نمی‌شود. برای باشگاهی که بر تمام بازی‌هایش تسلط دارد، شکست خانگی مقابل لوانته و به مشکل خوردن مقابل ویکتوریا پلژن، مطمئنا شرایط خوبی به حساب نمی‌آید.
از همین رو، برای رئال این بازی اهمیت بیشتری دارد و می‌تواند آنها را به لیگ برگرداند. به علاوه، خولن لوپتگی در صورت شکست در بازی امروز اخراج خواهد شد و مربی دیگری به جای او، کار در رئال را شروع خواهد کرد.


درست است که بارسا در فرم بسیار بهتری نسبت به رئال قرار دارد ولی تقابل این دو تیم، یعنی تقابل بزرگترین رقبای اروپایی بنابراین هر چیزی ممکن است رخ دهد. شکی نیست که بارسا شانس بیشتری برای پیروزی دارد ولی احتمال دارد که هر اتفاقی در زمین رخ دهد. در تاریخ، رئال ۷۲ بار در لیگ مقابل بارسا به پیروزی رسیده و بارسا ۷۰ بار و ۳۴ بازی در این بین مساوی تمام شده است. همیشه بین دو تیم رقابت مهمی بوده است.

بدون مسی و رونالدو، بازی را کدام بازیکنان در دست خواهند گرفت؟ برای رئال احتمالا ایسکو یا مارکو آسنسیو ولی در بارسایی که روزهای خوبی را سپری می‌کند، ممکن است اتفاقات بزرگی از سوی بازیکنانی مثل کوتینیو یا دمبله شاهد باشیم. دفاع رئال چندان دفاع خوبی نیست و سرعت و زمان‌بندی فوق‌العاده این دو حسابی می‌تواند به رئال ضربه بزند. کوتینیو و دمبله بازیکنانی هستند که هر لحظه می‌توانند خطرناک باشند و تفاوت را رقم بزنند. در ۶ تقابل اخیر دو تیم، ۳ پیروزی برای بارسا، ۲ پیروزی برای رئال و ۱ تساوی به دست آمده است. برای بازی امروز، رئال دنی کارواخال را در اختیار نخواهد داشت و حضور ماریانو هنوز مشخص نیست. بارسا نیز ساموئل اومتیتی، توماس فرمائلن و لیونل مسی را به علت مصدومیت همراه نخواهد داشت.

کد خبر: 36803