سید نورالله جلیلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در انتخابات ۶ میزان، از نتیجه نهایی انتخابات و پیروزی محمد اشرف غنی حمایت کرد.

سید نورالله جلیلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در انتخابات ۶ میزان، از نتیجه نهایی انتخابات و پیروزی محمد اشرف غنی حمایت کرد.
به گزارش خبرگزاری دید، آقای سید نورالله جلیلی با نشر پیامی تبریکی به مناسبت پیروزی اشرف غنی در انتخابات ۶ میزان، از نتیجه نهایی انتخابات و برنده شدن آقای غنی حمایت نموده است.
در پیام آقای جلیلی تاکید شده: آرزومندم این دوره حکومت شما یک دوره موفق و موثر بوده که درآن به علاوه پیشرفت‌های تاریخی و اصلاحات بنیادی، آرزوی دیرینه و ناتمام مردم افغانستان که همانا یک افغانستان سربلند، آزاد و ثروتمند می‌باشد، به حقیقت بپیوندد.
متن کامل پیام:
موضوع : پیام تبریکی بمناسبت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۸:
جناب نهایت عالیقدر و محترم دوکتور محمد اشرف غنی!
السلام وعلیکم و رحمت الله و برکاتهُ و بعد:
بدین وسیله می‌خواهم اصالتاً از طرف خود و وکالتاً به نمایندگی از رفقا و همکارانم در تیم انتخاباتی مادروطن، پیروزی شما را در رقابت‌های انتخاباتی ۱۳۹۸ به جناب عالیقدر شما، معاونین محترم و اعضای تیم انتخاباتی تان تبریک عرض نمایم.
از بارگاه ایزد متعال (ج) استدعا دارم که مردم افغانستان بتوانند از حکومت تحت زعامت شما به آرمان‌های مشروع شان که بهای بزرگی به خاطر آن پرداخته‌اند دست یابند.
زمان به تندی در گذر است و با گذشت هرسال، عقب ماندگی کشور ما از کاروان جامعهُ انسانی همچنان بیشتر و بیشتر می‌گردد.
آرزومندم این دوره حکومت شما یک دوره موفق و موثر بوده که درآن به علاوه پیشرفت‌های تاریخی و اصلاحات بنیادی، آرزوی دیرینه و ناتمام مردم افغانستان که همانا یک افغانستان سربلند، آزاد و ثروتمند می‌باشد به حقیقت بپیوندد. ان شاءالله
در اخیر با اغتنام از فرصت یکبار دیگر مراتب خاص احترام خویش را تقدیم می‌نمایم.
والسلام
داکت سیدنورالله جلیلی
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری و رهبر حزب مادروطن
کابل ـ افغانستان

کد خبر: 63173