Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/didpress/public_html/wp-content/plugins/wordpress-23-related-posts-plugin/init.php on line 215

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/didpress/public_html/wp-content/plugins/wordpress-23-related-posts-plugin/recommendations.php on line 182

WordPress database error: [Illegal mix of collations for operation ' IN ']
SELECT target.post_id, sum(target.weight * log(19190 / least(19190, freqs.freq))) as score FROM ew_wp_rp_tags as target, (SELECT label, count(1) as freq FROM ew_wp_rp_tags WHERE label IN ('C_????? ?????', 'C_???? ? ??????', 'A_alt', 'A_30', 'A_10', 'A_25', 'A_17') GROUP BY label ) as freqs WHERE target.post_id NOT IN ('3985') AND target.label=freqs.label AND target.label IN ('C_????? ?????', 'C_???? ? ??????', 'A_alt', 'A_30', 'A_10', 'A_25', 'A_17') AND target.post_id NOT IN ( SELECT post_id FROM ew_wp_rp_tags WHERE label IN ('C_اجتماع', 'C_اسلایدشو', 'C_افغانستان', 'C_تحلیل', 'C_جهان', 'C_سیاست', 'C_عکس خبری', 'C_گزارش', 'C_منطقه') ) GROUP BY target.post_id ORDER BY score desc, target.post_id desc LIMIT 12;


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/didpress/public_html/wp-content/plugins/wordpress-23-related-posts-plugin/init.php on line 215

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/didpress/public_html/wp-content/plugins/wordpress-23-related-posts-plugin/init.php on line 215

بارسلونا موفق شد با ارایه نمایشی برتر، با نتیجه قاطعانه ۱-۷ اوساسونا را مغلوب کرده تا رقابت در فتح لالیگا همچنان ادامه داشته باشد.
بازی با برتری بارسلونا آغاز شد و این تیم از همان ابتدا توپ و میدان را در اختیار گرفت.
در ۱۰ دقیقه ابتدایی، بارسا نتوانست موقعیت خاصی را روی دروازه اوساسونا ایجاد کند تا بالاخره با تیزهوشی مسی، قفل دروازه سیریگو شکسته شد.
با اشتباه مدافعان اوساسونا، مسی در میانه میدان توپ‌ربایی کرد و با نفوذ به محوطه جریمه با دروازه حریف تک به تک شد. ستاره شماره ۱۰ بارسا، با یک ضربه چیپ دیدنی گل اول تیمش را به ثمر رساند.


در ادامه، حملات بارسلونا، ادامه یافت و این تیم باز هم می‌توانست به گل برسد اما بی‌دقتی در ضربات آخر مانع شد.
در دقیقه ۲۵ و با پاس به بیرون آلکاسر، مسی در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد، اما ضربه او بعد از برخورد به مدافعان حریف به بیرون رفت.
اما در دقیقه ۳۰، بارسا گل دوم را نیز به ثمر رساند. با نفوذ بازیکنان بارسا، توپ در جناح راست به راکیتیچ رسید و ارسال زمینی او با ضربه محکم و دقیق آندره گومس همراه شد تا بارسا با ۲ گل از حریف پیش افتد.


۵ دقیقه بعد و با ارسال ماسکرانو، آردا توران می‌توانست زننده گل سوم باشد، اما توپ از بالای سر او رد شد.
در دقیقه ۳۸ و با ارسال مسی از روی یک ضربه ایستگاهی، آلکاسر با ضربه سر دروازه اوساسونا را تهدید کرد که با عکس‌العمل دیدنی سیریگو همراه بود تا نیمه اول با همان برتری ۰-۲ بارسا به اتمام برسد.
با شروع نیمه دوم، اوساسونا به گل رسید. مهمان پشت محوطه بارسا صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که تورس به زیبایی آن را تبدیل به گل کرد.
دو دقیقه بعد، باز هم تورس در گوشه محوطه صاحب موقعیت شد اما ضربه او با واکنش تراشتگن همراه بود.
اما بعد از گل اوساسونا، طوفان بارسا آغاز شد. در دقیقه ۵۶ پیکه می‌توانست گل‌زنی کند اما ضربه سر او در آخرین لحظه توسط مدافعان اوساسونا دور شد.
یک دقیقه بعد، این بار ضربه«پیکه» به تیرک دروازه برخورد کرد اما در برگشت، آندره گومس موفق شد با ضربه‌ای دیدنی گل سوم را به ثمر برساند.
در دقیقه ۶۱، مسی پشت محوطه اوساسونا صاحب توپ شد و با ضربه‌ای دقیق و دور از دستان سیریگو، گل چهارم بارسا را به ثمر رساند.


اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۶۳ و با پاس دیدنی آردا توران، آلکاسر در محوطه صاحب موقعیت شد تا او زننده گل پنجم باشد.
در دقیقه ۶۷ و با اعلام ضربه پنالتی به سود بلوگرانا، ماسکرانو نیز اولین گل خود برای بارسا و ششمین گل تیمش در این دیدار را به ثمر رساند تا پاسخ تک گل اوساسونا، ۴ گل طی ۱۰ دقیقه باشد.
در ادامه، بارسلونا حاکم توپ و میدان بود و اجازه خودنمایی به اوساسونا نداد اما بعد از تعویض مسی، تعداد موقعیت‌های این تیم کاهش یافت و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد.


اما این برتری نهایت منجر به زدن گل هفتم شد. با پاس پشت مدافعان راکیتیچ، آلکاسر با سیریگو تک به تک شد و بعد از جاگذاشتن او، گل هفتم را به ثمر رساند.
در دقیقه ۹۰، ضربه راکیتیچ توسط سیریگو دفع شد تا در نهایت بارسا با همان نتیجه ۱-۷ اوساسونا را مغلوب کند.
منبع: ورزش ۳

کد خبر: 6985